Hoedenontwerpers

 

Veel ontwerpers werken op afspraak vanuit hun atelier. Voordat je een afspraak maakt is het goed om je te oriënteren. Bekijk de sites van de verschillende ontwerpers om een idee te krijgen wiens stijl het beste bij jou past.

 

Ontwerper Plaats Land Website
Adele Janssen Peeters Asten Nederland www.hoedenvanadele.nl
Alex Hospers   Lonneker Nederland ww2.hospershoeden.nl
Ana Ehling Munster Germany www.hutkunst-ana.de
Andrea Mengelberg Amsterdam Nederland www.andreamengelberg.com
Angelika Lobering Hamburg Duitsland www.hutdesign-loebering.de
Anke Tacq Wijgmaal Belgie www.anketacq.be
Ann Cluyts Geel Belgie www.cvolierborgerhout.be
Ann de Waele Brussel Belgie www.syntrabrussel.be
Anna Gilder Herts Verenigd Koninkrijk www.annagilder.com
Anna Martinali Nieuwegein Nederland www.cappellidimartinali.nl
Anne Gheysen Bissegem Belgie www.hoedgemutst.be
Annemie Koenen Sittard Nederland www.annemiekoenen.nl
Carolien Jones Guildford United Kingdom www.themadhattermillinery.com
Carolien Vis-van den Boogert Oudenbosch Nederland www.atelieransjo.nl
Catherine Ellen Prahran East Australie www.essentialhat.com
Cathrien Sturm Naarden-Vesting Nederland www.cathriensturmhoeden.nl
Charlotte Josefine Specken Rotterdam Nederland www.josefineart.nl
Charlotte Kollmann Mehring Germany www.hauptsache-charlotte.de
Christine Waring Canberra, ACT Australia www.christinewaringdesignmillinery.com.au
Claudia Lammertink - Gulikers Warnsveld Nederland www.viltlab.nl
Conny Coenraats-Steins Geldermalsen Nederland www.connysteinshoeden.nl
Corine Vriends Deurne Nederland www.corinevriends.nl
Cristina de Prada Barcelona Spanje www.connysteinshoeden.blogspot.com
Cynthia Jones-Bryson Jerrabomberra Australie www.cj-b.com.au
Daffy de Vyldre Tilburg Nederland www.daffydevyldre.com
Dineke Geerestein Ederveen Nederland www.stanzahoeden.nl
Durkje Hoeksema Makkum Fr Nederland www.vannuyenmakkum.nl
Elisabeth Koch Den Haag Nederland www.elisabethkoch.co
Elisabeth de Meulmeester Arnhem Nederland www.demeulmeester.nl
Ellen Geerts Oisterwijk Nederland www.ellengeerts.nl/hoeden.htm
Elly Stemerdink Den Haag Nederland www.hatsbyelly.nl
Els Drijver Oosterend Nh Nederland www.hoedzoekthoofd.nl
Els Robberechts Gent Belgie www.elsrobberechts.be
Erna Wouters Ridderkerk Nederland www.ernawouters.nl
Eun Young Lee Caoyang, Beijing China www.eunyoungleemillinery.com
Frida Pelgrum Vorden Nederland www.fridagoedgemutst.nl
Gaby Lange Kolhorn Nederland www.madebygaby.nl
Gerda Koudijs-Alta Ede Gld Nederland www.instagram.com/hatsandbagsdesign
Gonnie Kamerich Oldenzaal Nederland www.gonnykamerich.moonfruit.com
Hanny Mallekote Middelburg Nederland www.hoedgezien.nl
Harriet Ooijman Deventer Nederland www.hedsup.nl
Helene Adahl Norrkoping Sweden www.modehatten.se
Henriette Dijkinga Den Haag Nederland www.henriettedijkinga.com
Herma de Jong Baarn Nederland www.hermadejong.nl
Hettie Heijnis Amerongen Nederland www.hettieheijnis.nl
Hilde van Schaardenburg Hilversum Nederland www.hildevanschaardenburg.nl
Hillegonda Hoogvliet Nijdam De Wilgen Nederland www.hillegondahoeden.nl
Hoed van 't Hof Arcen Nederland www.hoedvanthof.com
Inge Duchesne Borgerhout Belgie www.cvolierborgerhout.be
Irene van Vugt Utrecht Nederland www.irenevanvugt.nl
Ivonne Verkes Santpoort Noord Nederland www.spookjedesign.nl
Jane Janssen Beek En Donk Nederland www.hoeden.nu
Joke van Amerongen Prinsenbeek Nederland www.hoedenatelierjoke.nl
Julia Bertomeu Heerlen Nederland www.blanc-i-negre-atelier.webs.com
Karien Wiericx Roosendaal Nederland www.wiericxhoeden.nl
Karin Versaevel Teteringen Nederland www.modevakschoolkarinversaevel.nl
Kitty Sanders Eindhoven Nederland www.kitty-sanders.nl
Koos van der Wal Leeuwarden Nederland www.koosvanderwal.nl
Kylie Williams Gladstone Australie www.ladidahmillinery.com.au
Laura Del Vilaggio Austin USA www.millistarr.com
Laura Ledel Rotterdam Nederland www.hatmistress.nl
Lauren Ritchie Southbank Australia www.laurenjritchie.com
Letty Broekhof Amstelveen Nederland www.feltbee.com
Lilian Verspaget Venray Nederland www.hoederie.nl
Maike de Vries Heerenveen Nederland www.maikedevries.nl
Manuel Agudo Campo de Criptana Spanje www.artipistilos.com
Marcella de Bruijne Kockengen Nederland www.marcellahoeden.webs.com
Marga van de Bos Amsterdam Nederland www.hoofdzaakhoeden.nl
Margie Trembley Springfield USA www.margietrembleychapeaux.com
Maria Curcic Colwood BC Canada www.mariacurcic.com
Maria Etkind New Orleans Verenigde Staten www.mariaetkindmillinery.com
Marianne Jongkind Soest Nederland www.mariannejongkind.nl
Marieke Roukens Barendrecht Nederland www.alchoeden.nl
Mariëlle van der Schrier Venlo Nederland www.hartetcirculair.nl
Marja Runderkamp-Groot Edam Nederland www.marjagroot.nl
Marleen Mangnus Tilburg Nederland www.hoedenhoed.nl
Martine Verstraeten Haacht Belgie www.hoeden-martineverstraeten.be
Martine Verstraeten (CVO) Mechelen Belgie www.cvo-crescendo.be
Mary-Anne Morrison Nayland United Kingdom www.mamorrison.co.uk
Melanie Laukamp Munster Germany www.melanielaukamp.de
Meta Leefkens Wijhe Nederland www.metaleefkens.nl
Miriam Rombouts Oosterhout Gld Nederland www.modevakschoolmiriamrombouts.nl
Mirjam Nuver Amsterdam Nederland www.mirjamnuverhats.com
Myra van de Korput Barendrecht Nederland www.designhoeden.nl
Nienke  Visser-de Meer 's-Gravendeel Nederland www.hoedenenzo.nl
Niki Bierling Spijkenisse Nederland www.biberghats.nl
Nina Pawlowsky Barcelona Spanje www.ninapawlowsky.com
Noeyens Deurne - Antwerpen Belgie www.devroeyhats.be
Paulien van Velsen Ugchelen Nederland www.hoedopmaat.nl
Pauline Bisscheroux Maastricht Nederland www.atelierpauline.com
Regina Jeekel Stegeren Nederland www.xpress-to-impress.nl
Renee Zindler Weesp Nederland www.haetts.com
Rolien Korstjens Breukelen Ut Nederland www.korstjens.com
Sherrie Greinke Gatton Australie www.ebbellamillinery.com
Sietje Dekker-Bijhouwer Amsterdam Nederland www.pshats.com
Suzanne Scheepers Eindhoven Nederland www.susannescheepers.com
Tine Demol Veldegem Belgie www.actino.be
Truus Lamerichs-Hennen Vorstenbosch Nederland www.instituutcuppens-geurs.nl
Truus Stuiver Nijmegen Nederland www.cappello.nl
Wies Mauduit-Jansen Oegstgeest Nederland www.laplusbelle-hoeden.nl
Zita de Man Breda Nederland www.matelot.nl