Hoedenontwerpers

 

Veel ontwerpers werken op afspraak vanuit hun atelier. Voordat je een afspraak maakt is het goed om je te oriënteren. Bekijk de sites van de verschillende ontwerpers om een idee te krijgen wiens stijl het beste bij jou past.

 

Ontwerper Land Website
Adele Janssen Peeters Nederland www.hoedenvanadele.nl
Alex Hospers  Nederland ww2.hospershoeden.nl
Ana Ehling Duitsland www.hutkunst-ana.de
Andrea Mengelberg Nederland www.andreamengelberg.com
Angelika Lobering Duitsland www.hutdesign-loebering.de
Anke Tacq België www.anketacq.be
Ann Cluyts België www.cvolierborgerhout.be
Ann de Waele België www.syntrabrussel.be
Anna Gilder Verenigd Koninkrijk www.annagilder.com
Anna Martinali Nederland www.cappellidimartinali.nl
Anne Gheysen België www.hoedgemutst.be
Annemie Koenen Nederland www.annemiekoenen.nl
Carolien Jones United Kingdom www.themadhattermillinery.com
Carolien Vis-van den Boogert Nederland www.atelieransjo.nl
Catherine Ellen Australië www.essentialhat.com
Catherine Storm Australië www.catherinestorm.com
Cathrien Sturm Nederland www.cathriensturmhoeden.nl
Charlotte Josefine Specken Nederland www.josefineart.nl
Charlotte Kollmann Duitsland www.hauptsache-charlotte.de
Christine Waring Australië www.christinewaringdesignmillinery.com.au
Claudia Lammertink - Gulikers Nederland www.viltlab.nl
Conny Coenraats-Steins Nederland www.connysteinshoeden.nl
Corine Vriends Nederland www.corinevriends.nl
Cristina de Prada Spanje www.connysteinshoeden.blogspot.com
Cynthia Jones-Bryson Australie www.cj-b.com.au
Daffy de Vyldre Nederland www.daffydevyldre.com
Dineke Geerestein Nederland www.stanzahoeden.nl
Durkje Hoeksema Nederland www.vannuyenmakkum.nl
Elisabeth Koch Nederland www.elisabethkoch.co
Elisabeth de Meulmeester Nederland www.demeulmeester.nl
Ellen Geerts Nederland www.ellengeerts.nl/hoeden.htm
Elly Stemerdink Nederland www.hatsbyelly.nl
Els Drijver Nederland www.hoedzoekthoofd.nl
Els Robberechts België www.elsrobberechts.be
Erna Wouters Nederland www.ernawouters.nl
Eun Young Lee China www.eunyoungleemillinery.com
Frida Pelgrum Nederland www.fridagoedgemutst.nl
Gaby Lange Nederland www.madebygaby.nl
Gerda Koudijs-Alta Nederland www.instagram.com/hatsandbagsdesign
Gonnie Kamerich Nederland www.gonnykamerich.moonfruit.com
Hannie Schouten Nederland www.hoedenenmodecursus.nl
Hanny Mallekote Nederland www.hoedgezien.nl
Harriet Ooijman Nederland www.hedsup.nl
Helene Adahl Sweden www.modehatten.se
Henriette Dijkinga Nederland www.henriettedijkinga.com
Herma de Jong Nederland www.hermadejong.nl
Hettie Heijnis Nederland www.hettieheijnis.nl
Hilde van Schaardenburg Nederland www.hildevanschaardenburg.nl
Hillegonda Hoogvliet Nijdam Nederland www.hillegondahoeden.nl
Hoed van 't Hof Nederland www.hoedvanthof.com
Inge Duchesne België www.cvolierborgerhout.be
Irene van Vugt Nederland www.irenevanvugt.nl
Ivonne Verkes Nederland www.spookjedesign.nl
Jane Janssen Nederland www.hoeden.nu
Joke van Amerongen Nederland www.hoedenatelierjoke.nl
Julia Bertomeu Nederland www.blanc-i-negre-atelier.webs.com
Karien Wiericx Nederland www.wiericxhoeden.nl
Karin Versaevel Nederland www.modevakschoolkarinversaevel.nl
Kitty Sanders Nederland www.kitty-sanders.nl
Koos van der Wal Nederland www.koosvanderwal.nl
Kylie Williams Australië www.ladidahmillinery.com.au
Laura Del Vilaggio USA www.millistarr.com
Laura Ledel Nederland www.hatmistress.nl
Lauren Ritchie Australia www.laurenjritchie.com
Letty Broekhof Nederland www.feltbee.com
Lilian Verspaget Nederland www.hoederie.nl
Maike de Vries Nederland www.maikedevries.nl
Manuel Agudo Spanje www.artipistilos.com
Marcella de Bruijne Nederland www.marcellahoeden.webs.com
Marga van de Bos Nederland www.hoofdzaakhoeden.nl
Margie Trembley USA www.margietrembleychapeaux.com
Maria Curcic Canada www.mariacurcic.com
Maria Etkind Verenigde Staten www.mariaetkindmillinery.com
Marianne Jongkind Nederland www.mariannejongkind.nl
Marieke Roukens Nederland www.alchoeden.nl
Mariëlle van der Schrier Nederland www.hartetcirculair.nl
Marja Runderkamp-Groot Nederland www.marjagroot.nl
Marleen Mangnus Nederland www.hoedenhoed.nl
Martine Verstraeten België www.hoeden-martineverstraeten.be
Martine Verstraeten (CVO) België www.cvo-crescendo.be
Mary-Anne Morrison United Kingdom www.mamorrison.co.uk
Meiling Lee France www.meimeifrance.com
Melanie Laukamp Germany www.melanielaukamp.de
Meta Leefkens Nederland www.metaleefkens.nl
Miriam Rombouts Nederland www.modevakschoolmiriamrombouts.nl
Mirjam Nuver Nederland www.mirjamnuverhats.com
Myra van de Korput Nederland www.designhoeden.nl
Nienke  Visser-de Meer Nederland www.hoedenenzo.nl
Niki Bierling Nederland www.biberghats.nl
Nina Pawlowsky Spanje www.ninapawlowsky.com
Noeyens België www.devroeyhats.be
Paulien van Velsen Nederland www.hoedopmaat.nl
Pauline Bisscheroux Nederland www.atelierpauline.com
Regina Jeekel Nederland www.xpress-to-impress.nl
Renee Zindler Nederland www.haetts.com
Rolien Korstjens Nederland www.korstjens.com
Sherrie Greinke Australië www.ebbellamillinery.com
Sietje Dekker-Bijhouwer Nederland www.pshats.com
Suzanne Scheepers Nederland www.susannescheepers.com
Tine Demol België www.actino.be
Truus Lamerichs-Hennen Nederland www.instituutcuppens-geurs.nl
Truus Stuiver Nederland www.cappello.nl
Ute Wieseler Duitsland www.hutgefluester.de
Wies Mauduit-Jansen Nederland www.laplusbelle-hoeden.nl
Zita de Man Nederland www.matelot.nl