Workshops op locatie

 

Kan je geen een hoed of fascinator vinden die aan jouw wensen voldoet? Of vind je het gewoon leuk om zelf eens een mooie hoed te ontwerpen en uit te voeren? Volg dan een workshop bij een van de onderstaande hoedenontwerpers.

Op de site van iedere ontwerper vind je steeds de meest recente informatie met betrekking tot de data waarop de workshops gegeven worden.

 

Hoedenontwerper/atelier Plaats Website
Ann Cluyts Geel www.cvolierborgerhout.be
Annemie Koenen Sittard www.annemiekoenen.nl
Atelier AnSjo... Oudenbosch www.atelieransjo.nl
Atelier Hoed Gezien Middelburg www.hoedgezien.nl
Atelier Sonnevanck Oisterwijk www.ellengeerts.nl/hoeden.htm
Bij Joke Modevakschool Berkel-enschot www.byjoke.nl
Cappelli di Martinali Nieuwegein www.cappellidimartinali.nl
Cathrien Sturm Naarden-Vesting www.cathriensturmhoeden.nl
Designhoeden Myra Barendrecht www.designhoeden.nl
Els Robberechts Gent www.elsrobberechts.be
Hawar Oldeberkoop www.hawar.nl
Herma Dejong Hat Design Baarn www.hermadejong.nl
Hillegonda Hoeden De Wilgen www.hillegondahoeden.nl
Hoed & Hoed Tilburg www.hoedenhoed.nl
Hoeden en Zo s-Gravendeel www.hoedenenzo.nl
Hoedenatelier Elisabeth de Meulmeester Arnhem www.demeulmeester.nl
Hoedenatelier Joke Prinsenbeek www.hoedenatelierjoke.nl
Hoedenatelier Stanza Ederveen www.stanzahoeden.nl
Hoedendingen Lathum www.allforhats.nl
Hoofdzaak Hoeden Amsterdam www.hoofdzaakhoeden.nl
Hospers Hoeden Enschede ww2.hospershoeden.nl
Irene van Vugt Utrecht www.irenevanvugt.nl
Jane's Hats Beek En Donk www.hoeden.nu
JoseFine Art Rotterdam www.josefineart.nl
Made by Gaby Kolhorn www.madebygaby.nl
Maike de Vries Heerenveen www.maikedevries.nl
Marcella de Bruijne Kockengen www.marcellahoeden.webs.com
Marianne Jongkind Soest www.mariannejongkind.nl
Meta Leefkens Wijhe www.metaleefkens.nl
Miriam Rombouts Oosterhout www.modevakschoolmiriamrombouts.nl
Modevakschool Kitty Sanders Eindhoven www.kitty-sanders.nl
Modevakschool Ria Kapelle www.modevakschoolria.nl
Pierre et Pierre Millinery Supplies Den Haag www.pierre-et-pierre.net